23 Haziran 2013 Pazar

Uyuyan Güller - RaShelle Workman

Uyuyan Güller - RaShelle Workman

 Uyuyan Güller ‘e övgüler: “Eğer Amazon’un listesinde olsaydı, bu kitaba on yıldız verirdim, o kadar güzel bir kitap” - The Debut Books
   “Hiç ummadığınız bir şaşırtmacayla, bu kitap, okuyup, bitirene kadar elinizden düşmeyecektir.” – Cyruss 
   “Beklenmedik, gizemli ve olabildiğince harika! Acaba gerçekten olmuş mudur diye beni merak içinde bıraktı.” - Jek Jamison
   “Bir gerilim/heyecan romanı, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı.” Heartsong Reviews


Kitap Yorumum
Az önce de söylediğim gibi bugün çok yorumum var :) Bu da ikincisi :) Elf Yayınları'ndan okuduğum ikinci kitap bu oldu iyi ki de bu oldu. İlk başta kitap belalı bir kocadan kaçan bir kadının hikayesini anlatıyor bize. Bu kısmı yazar bize çok güzel bir şekilde aktarmış.

Sophie kocasından ayrılıyor yeni bir hayata, yani bir işe ve yeni aşklara yelken açıyor. Ama bu yelkenlerin rüzgarını kocası hep engelliyor. Son engellediğinde ise Sophie'nin başına gelen gerçekleri öğreniyoruz. Ama burayı söyleyemem kitabın bütün özelliği kaçar gider :/ Ama okursanız sizinde ağzınızın açık kalacağından eminim ;)

Kitabın bir kapağı da buymuş ben görünce
 keşke bu olsaymış diye düşündüm :)

Peki aslında Sophie'nin yaşadığı gerçek bir hayat mıdır?

Sophie kocasından kurtulabilecek midir?

Sophie'yi ve yakınındakileri yani hayatında neler beklemektedir?

Peki o size söyleyemediğim yıllarca "Uyuyan Gerçek" nedir?

Bu ve diğer sotuların tüm cevapları bu kitapta kesinlikle çok seveceksiniz. Ha ben niye bu kadar düşük puan mı verdim kitapta bazı hatalar vardı ve çevirisi aşırı derecede kötüydü o yüzden :)

Kitabın tüm kapağını görmek isterseniz buraya tıklamanız yeterli :)


  

1 yorum :

  1. Merhabalar,
    Bloğunuzu çok beğendim ve izlemeye aldım. Bana da bekliyorum. Güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle. Sevgilerimi bıraktımmmm…..:))

    YanıtlaSil