31 Ocak 2014 Cuma

Kitap Tanıtımı || #direnAŞK - Ali BolatHehe :) Ocak'a bi post daha sığdırdım. Bende gelişme var sanki bu aralar :D :D Tatilden böyle galiba ama neyse umarım hep böyle olur ;)
 
Yine bi tanıtımla geldim karşınıza :) Yabancı yepyeni bi kitapla geliyor. Açıkçası Yabancı'yı bu kadar popüler bestseller kitap çıkardıktan sonra türk yazarların kitaplarını da çıkardıkları için takdir ediyorum. Her yayınevi bunu yapmaz. 


#direnAŞK'a gelirsek kapağını pek beğenmedim gibi sanki ama konusunu çooook beğendim :) Gezi Parkı dedin mi olay bitti zaten bende. Belki biraz tepki toplayabilir gerçi bu kitap o konuda ama ben başarılı olacağına inanıyorum. Kısa zamanda da okumak isterim açıkçası. 7 Şubat'ta bizlerleymiş :)Kitap Hakkında

Geçmişle barışmadan ‘AŞK’ için savaşamazsın!
Aslı kocasından boşanmış, ölü bir bebek doğurduğu için ciddi psikolojik sorunlar yaşamış, doğup büyüdüğü şehir ve geçmişiyle travmatik bir ilişkisi olan bir kadındır. En yakın arkadaşı Sibel’in on dokuz yaşındaki oğlu Cem, geçici bir süre Aslı’nın yanında kalacaktır. Tam bu esnada ülkeyi sarsmaya başlayan isyanlar Aslı’nın hayatını da etkiler. Cem’i korumak adına kendini olayların içine atan Aslı, hem kendi gençliğini hatırlar, hem de yepyeni bir nesille tanışıp bir dönüşüm yaşamaya başlar. Kalbini Gezi Parkı olayları sırasında tanıştığı ve kendinden on iki yaş küçük Ufuk’a kaptırınca durum iyice karışır, çünkü Ufuk da Aslı’yla aynı şehirde doğup büyümüştür. Ufuk, Aslı’yı Mersin’e davet ettiğinde Aslı’nın dünyası altüst olur. Travmatik geçmiş, âşık olunan adamın siluetinde bir bombaya dönüşür, çünkü Aslı’nın geçmişinde yüzleşmekten kaçındığı sırlar vardır. Aslı aşkın gücüyle çıktığı bu yolculukta geçmişini yenip yepyeni bir hayata merhaba diyebilecek midir, yoksa kendi içine daha fazla kapanıp aşkı yok mu sayacaktır?

Bu arada Providence #2 yani Cehennem'den de haberler var :) Matbaa yolu gözükmüş. Bakalım kapak nasıl olacak...Hiç yorum yok :

Yorum Gönder